Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 250, sıcak ve soğuk suyla profesyonel araç temizliği sağlayan güçlü bir yıkama makinesidir. Oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan işletmeler için zorlu kirlerde etkili, çok yönlü ve profesyonel bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 250 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 250 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | — |
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | SCW-01 |
| Makine Sistemi | Buharlı oto yıkama makinası |
| Buhar Basıncı | 7.5 Bar – 15 Bar |
| Buhar Sıcaklığı | 150 – 170 °C |
| Isınma Süresi | 20 Dakika |
| Tank Kapasitesi | 30 + 3 Litre |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Tabanca Sayısı | 4 Adet |
| Boyutlar | 60 × 56 × 118 mm |
| Ağırlık | 95 Kg |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | SCW-02 |
| Makine Sistemi | Buharlı Oto Yıkama Makinası |
| Buhar Basıncı | 7.5 – 15 Bar |
| Buhar Sıcaklığı | 120 – 170 °C |
| Isınma Süresi | 20 Dakika |
| Tank Kapasitesi | 20 Lt |
| Voltaj | 380V – 50Hz |
| Tabanca Sayısı | 3 Adet |
| Boyutlar | 55 x 50 x 106 mm |
| Ağırlık | 85 Kg |