kaliteli oto yıkama makinası , yüksek basınç gücü, uzun ömürlü motor yapısı, düşük su ve enerji tüketimiyle öne çıkar. Profesyonel temizlikte fark yaratmak isteyenler için bu makineler; araç dışı, iç temizlik, motor ve jant yıkama gibi tüm ihtiyaçlara cevap verir.
Tetikli Soğuk Oto Yıkama Makinası JSK 200, soğuk suyla basınçlı temizlik sağlayan, tetikli tabanca sistemiyle kontrollü kullanım sunan profesyonel bir araç temizleme makinesidir. Oto yıkama işletmeleri, servisler, galeriler ve filo araç temizlik alanları için pratik ve verimli bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Yıkama Tabancası | Tetikten Kumandalı |
Tetikli Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinası JSC 200, sıcak ve soğuk su desteğini tetikli kontrol sistemiyle birleştiren profesyonel araç temizleme makinesidir. Günlük araç yıkama, servis sonrası temizlik, filo araç bakımı ve ticari araç temizliği için pratik, kontrollü ve çok yönlü kullanım sunar.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | 30 – 90 °C |
| Yıkama Tabancası | Tetikten Kumandalı |