İzmir Oto Yıkama Makinesi Satış Servis , JBS Makine, buharlı, sıcak-soğuk basınçlı ve endüstriyel oto yıkama sistemlerinde yerli üretim kalitesi ve hızlı teknik servis desteğiyle yanınızda!
Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSK 250, profesyonel araç temizliği için geliştirilmiş yüksek basınçlı soğuk su yıkama makinesidir. Oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan işletmeler için pratik, dayanıklı ve verimli bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 250 |
| Makine Sistemi | Soğuk oto yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 250 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 15 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Dış Görünüm | Endüstriyel polyester |
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Dış Görünüm | Endüstriyel polyester |
Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 250, sıcak ve soğuk suyla profesyonel araç temizliği sağlayan güçlü bir yıkama makinesidir. Oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan işletmeler için zorlu kirlerde etkili, çok yönlü ve profesyonel bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 250 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 250 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | — |