Halı Koltuk Yıkama Makinası, halı, koltuk, araç döşemesi, paspas ve kumaş yüzeylerde yıkama-vakumlama işlemi yapmak için kullanılan profesyonel temizlik makinasıdır. Oto yıkama işletmeleri, oto kuaförler, temizlik firmaları ve ticari temizlik hizmetleri için çok amaçlı kullanım sunar.
| Model | 60 CC |
|---|---|
| Fonksiyon | Şampuan Temizleme |
| Motor | 1400 W × 2 (Çift Fanlı Motor) |
| Soğutma Sistemi | By-pass |
| Emiş Gücü | 2200 mm water column |
| Voltaj | 220–230 V |
| Frekans | 50 / 60 Hz |
| Tank Kapasitesi |
Halı Koltuk Yıkama Makinası, Ev, ofis, otel ve oto yıkama sektörlerinde hijyenin önemi giderek artmaktadır. Fantom Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi, güçlü motoru ve etkili temizlik
Fabrika çıkış fiyatları için bizimle iletişime geçin| Model | Fantom 60 CC |
|---|---|
| Fonksiyon | Şampuan Temizleme |
| Motor | 1400 W × 3 (Çift Fanlı Motor) |
| Soğutma Sistemi | By-pass |
| Emiş Gücü | 2200 mm water column |
| Voltaj | 220–230 V |
| Frekans | 50 / 60 Hz |
| Tank Kapasitesi | 60 lt (55 lt sıvı tankı) |
| Model | 60 CC |
|---|---|
| Fonksiyon | Şampuan Temizleme |
| Motor | 1400 W × 2 (Çift Fanlı Motor) |
| Soğutma Sistemi | By-pass |
| Emiş Gücü | 2200 mm water column |
| Voltaj | 220–230 V |
| Frekans | 50 / 60 Hz |
| Tank Kapasitesi | 60 lt (55 lt sıvı tankı) |