C43 Halı Yıkama Makinası, halı, kilim ve uygun tekstil yüzeylerin profesyonel temizliği için kullanılan pratik temizlik makinasıdır. Halı yıkama işletmeleri, temizlik firmaları, oteller ve ticari temizlik hizmetleri için kullanışlı ve verimli bir çözümdür.
| Model | A-005 Halı Yıkama Makinası |
|---|---|
| Performans | 1200 W |
| Nominal Hız | 165 dev/dk |
| Ses Seviyesi | 54 dB |
| Disk & Çapı | 43 cm |
| Tank Kapasitesi | 10 Lt |
| Voltaj (V-Hz) | 220 V / 50 Hz |
| Kablo Uzunluğu | 15 m |
| Şanzıman Sistemi | Dişli |
| Ağırlık | 40 Kg |