Araba Yıkama makinesi
Araba Yıkama makinesi , işletmenizin büyüklüğüne, ihtiyacınıza ve hedef kitlenize göre değişken fiyatlarla temin edilebilir. Ticari bir işletme için daha büyük, profesyonel sistemler gereklidirken, bireysel kullanım veya küçük ölçekli işletmeler için daha ekonomik çözümler bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun makineyi seçmek, hem verimliliği artırır hem de maliyetleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.
Tetikli Soğuk Oto Yıkama Makinası JSK 200, soğuk suyla basınçlı temizlik sağlayan, tetikli tabanca sistemiyle kontrollü kullanım sunan profesyonel bir araç temizleme makinesidir. Oto yıkama işletmeleri, servisler, galeriler ve filo araç temizlik alanları için pratik ve verimli bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Yıkama Tabancası | Tetikten Kumandalı |
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Dış Görünüm | Endüstriyel polyester |
Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSK 150, araç dış yüzey temizliği için geliştirilmiş basınçlı soğuk su yıkama makinesidir. Profesyonel oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için pratik, ekonomik ve verimli bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 150 |
| Makine Sistemi | Soğuk oto yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 150 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 11 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 3.0 kW / 4.0 Hp |
| Voltaj | 220 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Dış Görünüm | Endüstriyel polyester |