2.el oto yıkama makinası
2. el oto yıkama makinası , özellikle başlangıç seviyesindeki işletmeler veya bütçesini daha uygun tutmak isteyen kullanıcılar için harika bir seçenek olabilir. Ancak, ikinci el alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var.
Tetikli Soğuk Oto Yıkama Makinası JSK 250, tetikli tabanca sistemiyle su akışını kontrol etmeyi sağlayan soğuk su basınçlı yıkama makinesidir. Profesyonel oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan işletmeler için pratik ve kontrollü kullanım sunar.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 250 |
| Makine Sistemi | Basınçlı soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 250 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Yıkama Tabancası | Tetikten Kumandalı |
Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 200, sıcak ve soğuk su desteğiyle araç temizliğinde esnek kullanım sunan profesyonel yıkama makinesidir. Oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan işletmeler için günlük kullanımda pratik, zorlu kirlerde etkili bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | — |