oto yıkama makinası , araçların iç ve dış yüzeylerini etkili şekilde temizlemek için tasarlanmış, yüksek basınçlı ve/veya buharlı sistemlerle çalışan profesyonel temizlik ekipmanlarıdır. Sıcak-soğuk yıkama özellikli, buharlı, köpüklü ya da vakumlu modeller sayesinde farklı temizlik ihtiyaçlarına çözüm sunar.
Star Islak Kuru Süpürge, oto yıkama, servis, atölye ve ticari alanlarda hem kuru kirleri hem de sıvı kalıntılarını temizlemek için kullanılan çok amaçlı temizlik ekipmanıdır. Araç içi temizlik, zemin temizliği ve genel işletme temizliği için pratik kullanım sunar.
| Model | SC 603 |
|---|---|
| Performans | 3600 W |
| Vakum / Emiş | 2000 mm H₂O |
| Kapasite | 1200 devir/dk × 3 |
| Voltaj | 220–240 V |
| Hava Aktarımı | 159 L/s |
| Sistem | Islak & Kuru |
| Tank Kapasitesi | 60 Lt |
Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSK 150, araç dış yüzey temizliği için geliştirilmiş basınçlı soğuk su yıkama makinesidir. Profesyonel oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için pratik, ekonomik ve verimli bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 150 |
| Makine Sistemi | Soğuk oto yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 150 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 11 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 3.0 kW / 4.0 Hp |
| Voltaj | 220 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Dış Görünüm | Endüstriyel polyester |
Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 250, sıcak ve soğuk suyla profesyonel araç temizliği sağlayan güçlü bir yıkama makinesidir. Oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan işletmeler için zorlu kirlerde etkili, çok yönlü ve profesyonel bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 250 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 250 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | — |
Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 200, sıcak ve soğuk su desteğiyle araç temizliğinde esnek kullanım sunan profesyonel yıkama makinesidir. Oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan işletmeler için günlük kullanımda pratik, zorlu kirlerde etkili bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | — |