Tetikli Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 250, sıcak ve soğuk su desteğini tetikli kontrol sistemiyle birleştiren profesyonel araç temizleme makinesidir. Yağ, çamur, yol kiri ve günlük araç temizliği için güçlü, kontrollü ve çok yönlü kullanım sunar.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | 30 – 90 °C |
| Yıkama Tabancası | Tetikten Kumandalı |
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 150 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 150 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 11 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 3.0 kW / 4.0 Hp |
| Voltaj | 220 V / 50 Hz |
Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 150, hem sıcak hem de soğuk su ile çalışabilen, profesyonel kullanım için tasarlanmış kompakt ve güçlü bir yıkama sistemidir. Özellikle yağlı yüzeyler, motor temizliği ve zorlu kirlerin giderilmesinde sıcak su desteği sayesinde yüksek verim sağlar.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 150 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 150 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 11 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 3.0 kW / 4.0 Hp |
| Voltaj | 220 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | 30 – 90 °C |