Tetikli Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSC 250, sıcak ve soğuk su desteğini tetikli kontrol sistemiyle birleştiren profesyonel araç temizleme makinesidir. Yağ, çamur, yol kiri ve günlük araç temizliği için güçlü, kontrollü ve çok yönlü kullanım sunar.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSC 200 |
| Makine Sistemi | Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 200 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 14 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 5.5 kW / 7.5 Hp |
| Voltaj | 380 V / 50 Hz |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 20 Litre |
| Buhar Sıcaklığı | 30 – 90 °C |
| Yıkama Tabancası | Tetikten Kumandalı |
Soğuk Oto Yıkama Makinaları JSK 150, araç dış yüzey temizliği için geliştirilmiş basınçlı soğuk su yıkama makinesidir. Profesyonel oto yıkama makineleri, araç yıkama makinesi ve araba yıkama makinaları arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için pratik, ekonomik ve verimli bir çözümdür.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Model | JSK 150 |
| Makine Sistemi | Soğuk oto yıkama makinası |
| Pompa Tipi | Ar Crom Annoviberi |
| Pompa Basıncı | 20 – 150 Bar (Ayarlanabilir) |
| Su Debisi | 11 Lt / Dakika |
| Güç Aktarma | Hausing sistem (ısınmayı ve sürtünmeyi önler) |
| Piston Sistemi | Özel alaşım seramik |
| Keçe Sistemi | Özel çift takım viton keçe |
| Motor Gücü | 3.0 kW / 4.0 Hp |
| Voltaj | 220 V / 50 Hz |
| Elektrik Donanımı | Termik koruyuculu (Kontaktör) |
| Emniyet Limitörü | BY-PASS sistemli regülatör |
| Dış Görünüm | Endüstriyel polyester |